СЕКТОР АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ

     Вперше в українському середовищі поняття академічної доброчесності з'явилося в Законі "Про освіту", опублікованому у 2017 році. Закон наголошує, що академічна доброчесність — це сукупність етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових (творчих) досягнень». 

     Тобто, основними завданнями академічної доброчесності є дотримання моральних та законодавчих норм і правил щодо написання та публікування наукових робіт і статей.

Image

     Чесність - один з найважливіших постулатів нашого життя.

     Керуючись даним принципом в написанні курсових та дипломних проєктів, кожен студент набуває безцінного досвіду.

     Займаючись індивідуальною навчальною чи науковою діяльністю, кожен з нас здобуває нові знання, вчиться їх групувати, робити висновки. Тим самим, розвиває в собі вміння критично мислити. 

     Якщо Ви стали свідком свідомого порушення академічної доброчесності в осередку Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу, та маєте обгрунтовані підозри чи, навіть, незаперечні докази, повідомте про цей випадок відповідальних осіб.

     Ваше звернення буде носити повністю анонімний характер, а ми матимемо змогу якнайшвидше викоренити інциндент з академічної недоброчесності.

Image

Конфіденційність гарантована!