У цьому році, не зважаючи на складні воєнні часи, близько 300 студентів із 12 областей України приєдналися до нашої академічної родини (абсолютний рекорд).

Вперше за останні роки контингент студентів досяг позначки більше 700 здобувачів освіти!

Із почуттям глибокої вдячності до ЗСУ та усіх тих, хто тримає наше небо і робить можливою освіту оффлайн, КІПТ оголошує усіх першокурсників 2022 офіційно СТУДЕНТАМИ!

Схоже відео

орогі студенти, колеги, друзі! Щиро вітаю вас із 31-ю річницею Незалежності нашої України!2022 рік став роком випробувань та значних втрат. Ворог вирішив відібрати у нас волю, суверенітет та території. Проте у російських загарбників нічого не вийде, бо ми, українці, завжди були волелюбними та незламними. І ми обов’язково переможемо!

Щиро дякую усім співробітникам та студентам коледжу за те, що у такий складний і буремний час знаходите можливості допомагати ЗСУ та волонтерам. Пишаюся кожним із вас!

Вітаю КІПТІВСЬКУ спільноту з Днем Незалежності та бажаю ПЕРЕМОЖНОГО мирного життя в улюбленій країні. Слава Україні!!!

Схоже відео

Привітання до свята від 711 групи! Сьогодні, як ніколи, ми маємо пам'ятати про народні традиції.

Схоже відео

Участь у благодійній акції "Обміняй іграшку та допоможи"ЗСУ".
Добро – це те, чим ми прагнемо наповнити своє життя. Добрі, щирі люди випромінюють світло і тепло, які відчувають всі оточуючі.Адже невипадково говорять: «Доброта врятує світ!».
Вчора, 22 липня учасники волонтерського центру "Добробут" Конотопського індустріально- -педагогічного фахового коледжу СумДУ долучилися до Благодійної акції по збору коштів для ЗСУ "Обміняй іграшку та допоможи захисникам", яка ініційована відділом молоді та спорту КМР. Також за допомогою техніки "Боді- арт" КІПТяни створювали цікаві образи для малечі міста.Щасливі посмішки дітлахів, задоволені батьки та наповнені радістю та оптимізмом студенти - означає, що ми на вірному шляху.
Також КІПТяни підрахували та вручили зібрані кошти Олександру Щербині, приватному підприємцю, волонтеру, для придбання корисних речей для ЗСУ.
ПЕРЕМОГА ЗА НАМИ.
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА

Схоже відео

"Добрий вечір! Ми з України!" - вірш Тетяни Мош у виконанні групи 521/621 Всп Кіпфк Сумду . Слова підтримки потрібні в цей важкий час всім людям, всій Україні. Ми єдині, і жодному загарбнику нас не здолати. МИ – УКРАЇНЦІ!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!

Схоже відео

Вірш у виконанні групи 531-631 ВСП КІПФК СумДУ.
 
Моя Україна - нескорена!

Схоже відео

Тетяна Шадоріна, студента 1 курсу спеціальності "Інженерія програмного забезпечення", читає власний вірш.

Схоже відео

Війна продовжує свій кривавий відлік днів, але ми твердо стоїмо за волю, честь та майбутнє!
 
Наш дух міцний, як ніколи!
 
Сьогодні у нашому циклі "Поезія та війна" емоційний вірш Тетяни Семенченко "Наш дух міцний" у виконанні студентки 2 курсу Діани Квокши.
 
Незламного вам духу, захисники та захисниці України!
 
Разом до перемоги! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!

Схоже відео

Війна лягає на сторінки життя сумними рядками, втілившись у нові поезії, що відгукуються кожному.
 
Ми започатковуємо серію читання віршів сучасних українських поетів.
 
Розпочинаємо з поезії Ірини Вікирчак "Дружба під час війни" у виконання студентки ІІ курсу Діани Квокши.

Схоже відео

Сторінка 1 із 12