Виховна робота в коледжі
Особливості організації та завдання виховної роботи в коледжі
Виховна робота в Конотопському індустріально–педагогічному фаховому коледжі Сум ДУ спрямована на становлення демократично орієнтованої, але відповідальної, моральної та самодостатньої особистості, на гуманізацію, наповнення навчально–виховного процесу толерантними, взаємо шанобливими стосунками між усіма його учасниками.
Головною метою виховання в коледжі є набуття молодим поколінням соціального досвіду, успадкування духовних надбань українського народу, досягнення високої культури міжнаціональних взаємин, формування незалежно від національної приналежності рис громадянина Української держави, розвиненої духовності, моральної, художньо-естетичної, правової, екологічної культури, формування високопрофесійних, соціально та морально зрілих, всебічно розвинених патріотів України.
Методичне об'єднання класних керівників
«Наша праця – це формування людини, і це покладає на нас відповідальність, яку ні з чим не зіставити. Ми повинні бути для молоді прикладом багатства духовного життя: лише за цієї умови ми маємо моральне право виховувати.
(В.О. Сухомлинський)
Методичне об’єднання класних керівників – структурний підрозділ внутрішньої системи управління виховним процесом коледжу, який координує науково-методичну та організаційну роботу класних керівників навчальних груп.
Основні завдання методичного об’єднання класних керівників:
Відділ виховної роботи та молодіжної політики
Виховна робота в Конотопському індустріально-педагогічному фаховому коледжі спрямована на становлення демократично орієнтованої, але відповідальної, моральної і самодостатньої особистості, на гуманізацію, наповнення навчально-виховного процесу толерантними, взаємошанобливими стосунками між усіма його учасниками.
Реалізація основних виховних завдань в нашому закладі забезпечується завдяки дії комплексної системи виховання, яка проводиться виховним відділом за участю всіх ланок навчально-виховного процесу, а саме адміністрації, роботи відділень, класних керівників, практичного психолога, соціального педагога, керівика художнього, керівника гуртка, викладачів, вихователів гуртожитків, студентських рад гуртожитків, студентського парламенту.