Культурно-просвітницька робота бібліотеки

Дім, в якому немає книг, подібний до тіла, позбутого душі.

Цицерон

 

 

IMG 3f8dbf9c655b0aae8f26edd237f2d3c8 VВажко уявити життя без книг, адже чим більше їх читає людина, тим освіченішою і розумнішою стає.

Бібліотека - це не тільки сучасний інформаційний центр,  а і центр для спілкування та доступу до інтернету.

Реалізація освітнього процесу була і є невідкладною складовою діяльності бібліотеки Відокремленого структурного підрозділу «Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу Сумського державного університету», яка здійснює бібліотечно-інформаційне та культурно-просвітницьке забезпечення навчально-виробничого процесу.

Згідно з Законом України «Про бібліотеки і бібліотечну справу» користувачі бібліотеки мають право на такі послуги:

  • користуватися інформацією про склад бібліотечних фондів;
  • користуватися допомогою фахівців бібліотеки в пошуку джерел інформації;
  • отримувати необхідні джерела з фонду бібліотеки для користування у читальних залах;
  • відвідувати різноманітні культурні заходи, що відбуваються у бібліотеці;
  • книги, періодичні, аудіовізуальні матеріали, CD-диски та інші матеріали з усіх галузей знань;
  • карткові каталоги;
  • підготовка та надання письмових тематичних, фактографічних та інших довідок
  • організація та проведення книжкових виставок, культурно-масових, наукових та навчальних заходів (семінарів, майстер-класів, тренінгів, творчих лабораторій та майстерень), семінарів, художніх виставок та інших культурно-мистецьких заходів (проектів).

Для поновлення книжкового фонду, бібліотекарі, викладачі та студенти долучилися до акції «Подаруй бібліотеці книгу». Кожен бажаючий робить книжковий подарунок. Ми поповнюємо колекцію різноманітною, актуальною, цікавою та корисною літературою для наших користувачів. Якщо у Вашій домашній бібліотеці є підручники (останніх трьох років видання), довідники, художня література, книги іноземними мовами, якими ви не користуєтесь, їх можна передати бібліотеці Відокремленого структурного підрозділу «Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу Сумського державного університету».

        Ми віримо, що добрі справи завжди повертаються добром. Можливо, саме Ваша книга стане комусь порадником у скрутну хвилину та спонукає замислитись, чи додасть гармонії у життя.

         Сьогодні, в добу комп’ютеризації, книга все ж таки залишається неоціненним скарбом, як джерело мудрості, знань, досвіду та фундаментом освіти; а бібліотека- основа цього фундаменту