День працівників освіти - свято тих, хто своєю відданою працею заслужив повагу, вдячність поколінь, дозволив кожному з нас увійти в доросле життя освіченими, вихованими, ерудованими особистостями.

Саме завдячуючи вашій буденній роботі молодь долучається до тих нескінченних скарбниць науки, які допомогають знайти вірне життєве направлення, стати гідними фахівцями у своїй галузі.

Творчий гурток коледжу від щирого серця дякує вам за самовідданість, професіоналізм, допомогу, новаторство та ентузіазм у роботі.

Бажаємо вам, шановні освітяни, успіхів у трудовій діяльності, миру та злагоди, нескінченної енергії та поваги суспільства!

Метою будь-якого творчого гуртка є навчання кожного вихованця бачити красу, яка нас оточує і сприяти її збереженню; навчити роботі у різних техніках та розвинути індивідуальні творчі здібності особистості; сприяти розвитку художнього мислення, естетичного смаку, уяви.

Але попри основну мету, обмін досвідом та майстер-класи, творчі рученята наших невтомних бджілок вже давно звикли до виготовлення подарунків у великій кількості. Але цього разу робочі місця дівчат нагадували цех по виробництву термінового замовлення.

Для наших нових друзів, для тих, хто обрав КІПТ своєю дорогою у майбутнє , творчі майстрині власноруч виробили понад 100 пам'ятних стрічок на згадку про посвяту у студенти.

Від усієї душі, дорогі першокурсники, бажаємо вам незабутніх , безтурботних та мирних студентських днів! Нехай підкорення нових вершин знань буде легким та цікавим, а ваші здібності і наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті!

День народження...Мабуть один з найбільш очікуваних свят безсумнівно для кожного. Традиційно напередодні кожен ретельно готується, хвилюється та чекає подарунків... "Творчий простір " попри велику насиченість у заходах, спробував створити яскраву фотозону та подарувати улюбленій КІПТівський родині святкову атмосферу та можливість зробити незабутнє фото на згадку. Дякуємо Олександру Скорині та Ользі Мельник за оперативне вирішення організаційних питань!!!!!! І напередодні свята від дівочої компанії гуртка бажаємо нашому навчальному закладу МИРУ, процвітання та здійснення найсміливіших бажань!!!!! Зичимо всьому колективу коледжу подальшої продуктивної праці, невичерпної енергії, бадьорості духу та нових звершень на благо України!

22 вересня 2022 року в рамках проєкту "Незламні UKраїнці", який проходив на базі нашого навчального закладу, учасниці гуртка " Творчий простір" взяли участь у заключній частині заходу та показали майстер-клас по виготовленню листівки для захисників України та патріотичної наліпки на згадку про участь у проекті. Діти із задоволенням відпочили від активних занять та залишили теплі слова побажання нашим воїнам на власноруч вироблених листівках. Дякуємо організаторам за дружню атмосферу та залучення дітей до корисного відпочинку.

Вересень.... Завжди яскравий, насичений емоційністю, новими знайомствами та насолодою осінніми барвами.Кожного першого вересня студентські дні у нашому навчальному закладі наповнені радістю та приємними новинами, привітними усмішками працівників та новими знайомствами і друзями. "Творчий простір" з радістю приєднався до привітань з новим навчальним роком та відкрив свої двері для студентів нового набору. Усіх охочих студентів було запрошено на майстер-клас клас до творчої компанії та здійснено подорож до цікавого, креативного та різноманітного світу мистецтва
і краси. Дякуємо класним керівникам за проведену роботу зі студентами, розкриття творчого потенціалу студентів та залучення молоді до культурно-масової роботи.

Початок навчального року і нарешті, студентський гомін в стінах навчальних корпусів та гуртожитків, а отже, знову прийшла пора до самовдосконалення та визначення нагальних питань для вирішення – на часі питання студентського побуту та організації роботи студентського самоврядування в гуртожитках.

15 вересня 2022 р. у формі відкритого діалогу відбулась зустріч адміністрації КОНОТОПСЬКОГО ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ СУМДУ (КІПТУ) зі студентським самоврядуванням гуртожитку. Основну увагу звернули на умови проживання під час воєнного стану.

Приміром, як діяти при оповіщенні про повітряну тривогу, куди йти в укриття, як підготувати одяг і документи на випадок сирен. Для мешканців гуртожитку в коледжі оснащене найпростіше укриття, яким необхідно користуватися під час повітряних тривог.
Основна увага працівників коледжу зосереджена на створенні безпечних умов для перебування і проживання в коледжі, адже головним пріоритетом є життя і здоров’я кожного учасника освітнього процесу, а найважливішою метою нашої діяльності в умовах війни – перетворення кожного закладу освіти на територію безпеки.

Студенти також мали змогу висловити свої зауваження і пропозиції.

 

В читальній залі бібліотеки Відокремленого структурного підрозділу "Конотопський індустріально - педагогічний фаховий коледж СумДУ" відбулася виховна година присвячена історії нашого славетного міста. Студенти груп 521 Коновал Карина, Вовкула Марія і Герасименко Альона разом із бібліотекарем Биченко Н.М. ознайомили першокурсників з періодами історичного розвитку і зростання нашого міста. Кожна епоха залишила тут свій слід. А на екрані висвітлювався документальний фільм про славну історію Конотопщини, сповнену видатними подіями. Та найяскравіша з них - славетна Конотопська битва, що стала символом національно-визвольної боротьби українського народу за незалежність. Дуже цікаво пройшла краєзнавча вікторина " Чи знаєш ти своє місто?". Якщо ви прагнете більше дізнатися про світ, про рідну неньку Україну, частиною якої є Конотоп, завітайте до бібліотеки нашого коледжу.

8 вересня в Конотопському краєзнавчому музеї ім. О. М. Лазаревського було проведено лекцію для студентів першокурсників 511-611 груп, яка була присвячена Дню жалоби. Студенти з цікавістю прослухали наукового співробітника, краєзнавця Акічева Шаміля Мулламовича та переглянули відеофільм "Історія Конотопщини". Шаміль Мулламович ознайомив студентів із своєю книгою "Пам'ятні дати з історії Конотопщини". Автор зазначив, що перші згадки про місто датовані 1634 р. Молодь має знати історію свого краю. Знаючи минуле, ми можемо з упевненістю іти до майбутнього.

Конотоп - наше рідне місто, відзначило 385 річницю з Дня його заснування та 79 річницю визволення від нацистських загарбників.
З цієї нагоди в читальній залі бібліотеки Відокремленого структурного підрозділу " Конотопський індустріально- педагогічний фаховий коледж СумДУ " відбулася виховна година присвячена цим важливим подіям. Студенти груп 521 Коновал Карина, Вовкула Марія і Герасименко Альона разом із бібліотекарем Биченко Н.М. ознайомили присутніх студентів 711 групи з періодами історичного розвитку і зростання нашого міста. Кожна епоха залишила тут свій слід . А на екрані демонструвався фільм про славну історію Конотопщини сповнену видатними подіями. Та найяскравіша з них - славетна Конотопська битва, що стала символом національно-визвольної боротьби українського народу за незалежність. Дуже цікаво пройшла краєзнавча вікторина " Чи знаєш ти своє місто?". Якщо ви прагнете більше дізнатися про світ, про рідну неньку Україну, частиною якої є Конотоп, завітайте до бібліотеки нашого коледжу.
Сторінка 1 із 47