ВОНИ ЗАГИНУЛИ ЗАХИЩАЮЧИ БАТЬКІВЩИНУ

Image
 
19 червня загинув кращий воїн і наш випускник Павло Тарабан.
Навіть попри всі негаразди він завжди залишився такий же веселий, чесний і справедливий яким його пам'ятають у роки студентства.
Вічна пам'ять, Павле! Низький уклін за твою стійкість і відвагу, ціною яких стало твоє життя.
Ми ніколи тебе не забудемо.
 
Сергій Малець здобув саму мирну спеціальність – будівельник. Та коли жорстокий ворог вдерся у нашу країну, Сергій не вагаючись взявся за зброю.
Активний, цілеспрямований, завжди позитивно налаштований, гарний організатор.
Попереду було ціле життя, яке Сергій мріяв присвятити вихованню дітей і мирному будівництву.
 
Слава та вічна пам’ять герою!
Image
Image

 

10 вересня загинув наш випускник Сергій Заріцький.
Прийшовши навчатися у 2005 році, Сергій дуже швидко завоював повагу серед однокурсників. Допитливий, з великою жагою до пізнання нового, він обрав саму мирну професію - будівельник.
З перших днів війни Сергій був на передовій.
Вічна пам'ять герою!
 
У бою на Луганщині 1 грудня 2022 року загинув наш випускник, Іван ГОЛИБІН. Навчався він на відділенні Професійна освіта. Завжди життєрадісний, сповнений оптимізму та життєвої енергії хлопець, мріяв зовсім про інше життя, життя без війни, втрат та кровопролиття. Але все змінилося після вторгнення російської орди на Україну. Ваня ступив до лав ЗСУ, мужньо захищав свою землю, віддавши найцінніше - життя.
Image
Image
Захищаючи незалежність нашої держави, загинув 21-річний Роман Олійник. В КІПТі наш Захисник здобував мирну професію: Будівництво. 26 грудня Роман загинув, будучи вірним військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину. Вічна та світла пам'ять Герою!
17 лютого 2023 року загинув при виконанні військового обов'язку стрілець, Андрій РЕВА. Мужній воїн поліг у бою за свою Батьківщину, за її свободу та незалежність.
Андрій випускник КІПТу 2002 року, навчався за спеціальністю "Монтаж та експлуатація електроустановок". Завжди життєрадісний, переповнений великими амбітними планами на майбутнє. Ще зі студентських років захоплювався фотографією, відеозйомкою, комп'ютерним монтажем, з чим і пов'язав своє подальше життя.
Ще задовго до лютого 2022 року Андрій записався на курси військової підготовки для загонів територіальної оборони, а з перших днів повномасштабного вторгнення російської орди чоловік вступив до лав ТРО.
Удома залишились дружина та донечка. Ні з чим не зрівняється їх біль втрати.
Ми низько схиляємо голови перед Героєм. Висловлюємо глибоке співчуття рідним.
СЛАВА ГЕРОЯМ, СЛАВА НЕСКОРЕНИМ!!!
Image
Image
Захищаючи незалежність нашої держави, загинув наш випускник Олег Коновал
Ставши будівельником за покликом душі, він старався робити життя всіх тільки кращим. Вирізнявся з-поміж інших неабиякою працелюбністю. 
У березні 2023 року Олег загинув, захищаючи нашу Батьківщину.
Вічна та світла пам'ять Герою! 
Виконуючи військовий обов'язок, у бою за Україну в районі смт. Велика Новосілка Волноваського району Донецької області 1 серпня 2023 року загинув Обревко Микола Сергійович - випускник Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ.
Микола навчався за спеціальностю "Механізація сільського господарства, технік-механік".
Всі пам'ятають його як життєрадісного та амбіційного юнака, який мав великі плани на майбутнє. Але жорстока війна все зруйнувала.
Уся КІПТівська родина висловлює щирі співчуття рідним воїна. Він був справжнім героєм, який не побоявся стати на захист своєї держави, показав справжній приклад мужності, честі та патріотизму.
ВІЧНА ТА СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ!!!
Image
Image
У боях за незалежність України на Донеччині 17.11.2023 року загинув випускник Конотопського індустріальн- педагогічного фахового коледжу, навідник штурмового батальону, солдат Артур Рева.
Він був сміливим, рішучим і відважним юнаком. Мав загострене почуття справедливості, завжди відстоював власну думку. Йому назавжди залишиться 21...
Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Артура, його друзям. Пам'ять про нього назавжди залишиться в серцях викладачів, студентів, одногрупників.
Вічна слава і пам'ять українському Воїну, Герою, який захищав рідну Україну й кожного з нас!
Виконуючи військовий обов'язок, у бою за Україну загинув Стрілець Андрій Володимирович - випускник Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ 2010 року.
Андрій навчався за спеціальностю «Розробка програмного забезпечення».
Усі пам'ятають його як життєрадісного, активного, рішучого, завжди позитивно налаштованого юнака, який мав великі плани на майбутнє. Присвятив життя захисту правопорядку.
Уся КІПТівська родина висловлює щирі співчуття рідним воїна. Ми низько схиляємо голови перед Героєм.
ВІЧНА СЛАВА ТА СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ-ЗАХИСНИКУ
Image
Image
Як справжній герой, до останньої миті виконуючи свій військовий обов’язок на передовій. загинув Коханюк Олег Іванович. Рідна українська земля прийняла його у свої обійми, щоб навіки зберегти пам’ять про гідного сина.
Добросовісний, мужній, чесний, порядний воїн та Захисник!
Прекрасний, чудовий, люблячий і турботливий син.
Справжній і вірний друг та брат…
Лише такі слова асоціюються з іменем нашого Героя – Олега Коханюка!
Вічна слава герою!
Назавжди 26... 3 січня 2024 року в бою за Україну, її свободу і незалежність загинув Руслан Володимирович Кириченко - випускник Конотопського індустріально – педагогічного фахового коледжу СумДУ , спеціальність «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» .
Ми пам’ятаємо Руслана самостійним, вимогливим до себе, здатним приймати відповідальні рішення. Він був дуже щирою, відкритою, дружелюбною людиною, але жорстока, кровопролитна війна обірвала молоде життя. 
ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ І СЛАВА ГЕРОЮ!!!
Image
Image
Ненависний ворог обірвав життя ще одного нашого випускника, мужнього захисника, патріота - Дениса Гриненка, який був мобілізований в березні 2022 року. Захищав Чернігів, потім охороняв українсько-білоруський кордон, а згодом перебував у найгарячіших точках на Донецькому напрямку.
Денис випускник 2016 року, навчався на відділенні Професійна освіта "Електрозварювання".
Ми пам’ятаємо Дениса веселим, життєрадісним студентом, який мав великі плани на життя, але на жаль, війна забирає найкращих.
Відданий військовій службі на вірність українському народу, мужньо виконавши свій обов'язок в бою за Україну, її свободу та незалежність, Денис Гриненко загинув 19 травня 2023 року під Красногорівкою. 
ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ!

На жаль, війна й далі продовжує приносити сумні звістки… 30 квітня 2023 року, під час виконання військового обов’язку, вірний військовій присязі, у бою за Україну, біля населеного пункту Часів Яр, Бахмутського району, Донецької області, загинув наш земляк Віталій Татаренко. Випускник КІПТу 2016-го року, 431 група Професійна Освіта. Зварювання.

Вчителі, колеги та знайомі згадують його як доброго, ввічливого, завжди готового прийти на допомогу. Він поклав життя, захищаючи рідну землю від російських окупаційних військ.

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ!

Image
Image
Захищаючи територіальну цілісність нашої держави на Донеччині 16 грудня 2023 року загинув випускник 2008 р. Конотопського індустріальн-індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ - Олег ФУРМАН.
Олег навчався на відділенні Професійна освіта. Всі пам'ятають його веселим, позитивним та рішучим студентом. Складав багато планів на життя, але жорстокий ворог все зруйнував. Вдома на Олега чекали мати, дружина та маленька донечка.
Воїн з честю виконав свій військовий обов'язок, низький уклін тобі за твою стійкість та відвагу.
Уся КІПТівська родина висловлює щирі співчуття рідним загиблого воїна.
ВІЧНА ТА СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ!
Олександр Сіренко народився 18 квітня 1984 року у сім’ї робітників. У 1990 році пішов до першого класу загальноосвітньої школи № 1 міста Буринь, яку закінчив у 2001 році.
Тоді ж вступив на навчання до Конотопського індустріально-педагогічного технікуму за спеціальністю будівництво та експлуатація будівельних споруд.
Продовжив навчання у технікумі після строкової військової служби…
Солдат Олександр Сіренко служив водієм-електриком відділення інженерно-саперного взводу десантно-штурмового батальйону.
ВІЧНА ТА СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ!
Image