ВОНИ ЗАГИНУЛИ ЗАХИЩАЮЧИ БАТЬКІВЩИНУ

Image
 
19 червня загинув кращий воїн і наш випускник Павло Тарабан.
Навіть попри всі негаразди він завжди залишився такий же веселий, чесний і справедливий яким його пам'ятають у роки студентства.
Вічна пам'ять, Павле! Низький уклін за твою стійкість і відвагу, ціною яких стало твоє життя.
Ми ніколи тебе не забудемо.
 
Сергій Малець здобув саму мирну спеціальність – будівельник. Та коли жорстокий ворог вдерся у нашу країну, Сергій не вагаючись взявся за зброю.
Активний, цілеспрямований, завжди позитивно налаштований, гарний організатор.
Попереду було ціле життя, яке Сергій мріяв присвятити вихованню дітей і мирному будівництву.
 
Слава та вічна пам’ять герою!
Image
Image

 

10 вересня загинув наш випускник Сергій Заріцький.
Прийшовши навчатися у 2005 році, Сергій дуже швидко завоював повагу серед однокурсників. Допитливий, з великою жагою до пізнання нового, він обрав саму мирну професію - будівельник.
З перших днів війни Сергій був на передовій.
Вічна пам'ять герою!
 
У бою на Луганщині 1 грудня 2022 року загинув наш випускник, Іван ГОЛИБІН. Навчався він на відділенні Професійна освіта. Завжди життєрадісний, сповнений оптимізму та життєвої енергії хлопець, мріяв зовсім про інше життя, життя без війни, втрат та кровопролиття. Але все змінилося після вторгнення російської орди на Україну. Ваня ступив до лав ЗСУ, мужньо захищав свою землю, віддавши найцінніше - життя.
Image
Image
Захищаючи незалежність нашої держави, загинув 21-річний Роман Олійник.
В КІПТі наш Захисник здобував мирну професію: Будівництво.
26 грудня Роман загинув, будучи вірним військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину.
Вічна та світла пам'ять Герою!
17 лютого 2023 року загинув при виконанні військового обов'язку стрілець, Андрій РЕВА. Мужній воїн поліг у бою за свою Батьківщину, за її свободу та незалежність.
Андрій випускник КІПТу 2002 року, навчався за спеціальністю "Монтаж та експлуатація електроустановок". Завжди життєрадісний, переповнений великими амбітними планами на майбутнє. Ще зі студентських років захоплювався фотографією, відеозйомкою, комп'ютерним монтажем, з чим і пов'язав своє подальше життя.
Ще задовго до лютого 2022 року Андрій записався на курси військової підготовки для загонів територіальної оборони, а з перших днів повномасштабного вторгнення російської орди чоловік вступив до лав ТРО.
Удома залишились дружина та донечка. Ні з чим не зрівняється їх біль втрати.
Ми низько схиляємо голови перед Героєм. Висловлюємо глибоке співчуття рідним.
СЛАВА ГЕРОЯМ, СЛАВА НЕСКОРЕНИМ!!!
Image
Image
Захищаючи незалежність нашої держави, загинув наш випускник Олег Коновал
Ставши будівельником за покликом душі, він старався робити життя всіх тільки кращим. Вирізнявся з-поміж інших неабиякою працелюбністю. 
У березні 2023 року Олег загинув, захищаючи нашу Батьківщину. 
Вічна та світла пам'ять Герою!
Виконуючи військовий обов'язок, у бою за Україну в районі смт. Велика Новосілка Волноваського району Донецької області 1 серпня 2023 року загинув Обревко Микола Сергійович - випускник Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ.
Микола навчався за спеціальностю "Механізація сільського господарства, технік-механік".
Всі пам'ятають його як життєрадісного та амбіційного юнака, який мав великі плани на майбутнє. Але жорстока війна все зруйнувала.
Уся КІПТівська родина висловлює щирі співчуття рідним воїна. Він був справжнім героєм, який не побоявся стати на захист своєї держави, показав справжній приклад мужності, честі та патріотизму.
ВІЧНА ТА СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ!!!
Image
Image
У боях за незалежність України на Донеччині 17.11.2023 року загинув випускник Конотопського індустріальн- педагогічного фахового коледжу, навідник штурмового батальону, солдат Артур Рева.
Він був сміливим, рішучим і відважним юнаком. Мав загострене почуття справедливості, завжди відстоював власну думку. Йому назавжди залишиться 21...
Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Артура, його друзям. Пам'ять про нього назавжди залишиться в серцях викладачів, студентів, одногрупників.
Вічна слава і пам'ять українському Воїну, Герою, який захищав рідну Україну й кожного з нас!