ГУРТКИ ТА НАВЧАЛЬНІ КУРСИ

Image
Image
Image

ГОРДІСТЬ КОЛЕДЖУ

НАВЧАЛЬНИЙ ПОРТАЛ

    Для забезпечення безперервного процесу навчання, та з метою запобігання захворюванню COVID-19, майже всі викладачі, адмінперсонал та штатні працівники коледжу, пройшли повний курс імунізації, отримавши СOVID-сертифікати.

    Велика частка освітянського процесу припадає на вдосконалення старих методів викладання та їх модернізаці, а застосування в роботі новітніх розробок сприяє більшій доступності якісної освіти для всіх категорій населення.
   

    Та незважаючи на прийняті міри безпеки, загальний рівень захворюваності в регіоні заставляє бажати кращої ситуації. У випадку, якщо наша область потрапить у червону карантинну зону, працівниками розроблені декілька способів взаємодії зі студентами нашого коледжу в дистанційному режимі.

Детальніше про навчання в період карантину:

Image

Основні блоки національного мультипредметного тесту

Image
Image
Image

ЗНО

2022 рік виявився складним для тих випускників, які мають на меті вступати до вищих навчальних закладів освіти. 

Через війну класичне ЗНО скасовано, але для вступу на бакалаврський ступінь (перший курс університету) потрібно складати певний тест - національний мультипредметний тест (НМТ), який міститеме завдання з української мови, математики та історії України

Відтепер кожен випускник може спробувати свої сили, та побачити свою підготовленість до здачі Національного мультипредметного тесту у демонстраційному режимі. Для цього, скористайтеся посиланням: