Шановні випускники 9-11 класів!

Перед багатьма з вас постало питання як надалі влаштувати свою долю, адже за спиною вже є базова середня освіта, а в майбутньому – необмежені можливості для влаштування своєї долі. Саме зараз ви стоїте на роздоріжжі, думаючи, що робити, яку професію вибрати, який шлях буде правильним. Ми, працівники ВСП Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДу, пропонуємо вам примкнути до студентського братства нашого дружного колективу.
Image

Саме у нас ви зможете набути уміння і навички роботи за такими спеціальностями:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Підготовчі курси допоможуть кожному з вас підняти свій рівень знань для успішної здачі ДПА та ЗНО, та підготують до успішної здачі іспитів у наш коледж.
Звертаємо Вашу увагу, що навчання на підготовчих курсах у нашому коледжі дає перевагу в 1 бал при вступі.
Якщо Ви зателефонуєте прямо зараз, то зможете зарезервувати для себе місце на курсі. Зателефонуйте нам за телефонами:
стаціонарний - (05447)2-34-30,
Київстар - 0984246275,
Водафон - 0500216390, або ж заповніть заявку попереднього вступу, і ми самі перетелефонуємо Вам.
Image
Image
Цікаві уроки, практика, яка проводиться як на підприємствах України, так і за кордоном, гуртки та вебінари, конференції допоможуть вам стати справжніми професіоналами своєї справи.

Життя наших студентів цікаве і поза межами занять:

  • тематичні дискотеки;
  • розважальні вечори;
  • екскурсії по підприємствах,
  • цікаві конкурси та квести;
  • туристичні походи та спортивні змагання.
Вам буде весело з нами!
Згуртований студентський колектив з радістю прийме кожного з вас у свою спільноту, а викладачі зроблять все можливе, щоб ви стали справжнім майстром своєї справи.
Якщо Ви енергійна молода людина, що бажає стати незалежним від батьків, умов життя, заробляти в майбутньому багато грошей, то завітайте за адресою м. Конотоп, вул. Міші Немолота, 12, за якою знаходиться наш коледж, і подайте заяву про вступ.