ЗНО

2022 рік виявився складним для тих випускників, які мають на меті вступати до вищих навчальних закладів освіти. 

Через війну класичне ЗНО скасовано, але для вступу на бакалаврський ступінь (перший курс університету) потрібно складати певний тест - національний мультипредметний тест (НМТ), який міститеме завдання з української мови, математики та історії України

Відтепер кожен випускник може спробувати свої сили, та побачити свою підготовленість до здачі Національного мультипредметного тесту у демонстраційному режимі. Для цього, скористайтеся посиланням:

Основні блоки національного мультипредметного тесту

Image
Image
Image

НАВЧАЛЬНИЙ ПОРТАЛ

    Для забезпечення безперервного процесу навчання, та з метою запобігання захворюванню COVID-19, майже всі викладачі, адмінперсонал та штатні працівники коледжу, пройшли повний курс імунізації, отримавши СOVID-сертифікати.

    Велика частка освітянського процесу припадає на вдосконалення старих методів викладання та їх модернізаці, а застосування в роботі новітніх розробок сприяє більшій доступності якісної освіти для всіх категорій населення.
   

    Та незважаючи на прийняті міри безпеки, загальний рівень захворюваності в регіоні заставляє бажати кращої ситуації. У випадку, якщо наша область потрапить у червону карантинну зону, працівниками розроблені декілька способів взаємодії зі студентами нашого коледжу в дистанційному режимі.

 

Image

ГУРТКИ ТА НАВЧАЛЬНІ КУРСИ

Image
Image
Image

ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ

 Стан фізичного виховання і спорту ВСП «Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж Сум ДУ за 2020-21 н.р.

  • Склад кафедри фізичного виховання

В коледжі працює на постійній основі три викладачі фізичного виховання (Герасимова К.В., Мельник О.А. та Дронік В.М.) та один викладач – сумісник (Коцар Р.Ю.).


Докладніше:

СТИПЕНДІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Image
Image
Image
Image

ВИБІРКОВІ КОМПОНЕНТИ

Про вибіркові компоненти

Image

Анотації вибіркових дисциплін

Image

Форми для вибору

Image