Інженерія програмного забезпечення

Спеціальність           121 Інженерія програмного забезпечення

Освітня програма    «Розробка програмного забезпечення»

Кваліфікація: Фаховий молодший бакалавр  з Розробки програмного забезпечення

Термін навчання: 3 роки 10 місяців

Image
Конотопський індустріально-педагогічних фаховий коледж представляє найбільш затребувану на сьогоднішній день спеціальність – Розробку програмного забезпечення. ІТ сфера зародилася ще в середині минулого століття і стрімко набирає популярність, проникаючи у всі сфери нашого життя. Навіть не зважаючи на те, скільки спеціалістів-програмістів випускається кожного року з навчальних закладів, тільки за минулий рік попит на розробників програмного забезпечення зріс на 20 відсотків.
Навчання в коледжі створене в симбіозі знань та навичок, які відповідають сучасним вимогам. Ми дивимось в майбутнє, тому ведемо підготовку студентів  таким чином, щоб обізнаність та професіоналізм допомогли в майбутньому з легкістю вступити до лав вищих навчальних закладів, чи отримати роботу зразу ж після отримання диплому.
Кваліфіковані викладачі мають великий досвід роботи як у сфері викладання спецпредметів, так і безпосередньо роботі в ІТ індустрії. Ми створили особливе середовище для навчання. Комфортабельні комп’ютерні лабораторії оснащені передовою технікою та ліцензійним програмним забезпеченням, де наші студенти систематизують нові знання, а також, отримують навички, які затребувані в сучасній ІТ сфері.
Процес навчання побудований на таким чином, що кожен студент має можливість максимально зануритися в реалії спеціальності. 
Image
Починаючи з азів, ми даємо необхідні знання, які обов’язково згодяться в майбутньому для кар’єри програміста. Теоретичні знання відразу ж підкріпляються виробленням практичних навичок. Вирішуючи задану проблему чи задачу, студенти, крок за кроком, здобувають майстерність у розробці програмного забезпечення.
Image
Під час навчання студенти вивчають сучасні мови програмування, бази даних, операційні системи, офісні пакети, використовуючи актуальні програмні продукти. Наші студенти вміють розробляють сайти, створювати інтернет-магазини, додатки для мобільних пристроїв, сервіси. Наші студенти мають можливість розробляти та відразу ж розпечатувати на 3D принтері моделей, макетів та прототипів, які використовуються у навчанні.
Взаємодія з роботодавцями дозволяє аналізувати попит фахівців на ринку праці, забезпечуючи викладання найактуальнішого матеріалу. Що дає можливість кожному студенту отримати необхідні знання та навички в досягненні висот в кар’єрі програміста.
Програміст – професія майбутнього, яка здатна вивести економіку країни на передовий рівень. Саме тому, ми приділяємо велику увагу підготовці кожного студента.

Сфера професійної діяльності:

  • Програміст-консультант в сфері інформатизації,
  • Спеціаліст з надання допомоги по технічних аспектах комп’ютерних систем,
  • Програміст-спеціаліст з розробки програмного забезпечення.

Випускники можуть продовжити навчання у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівня акредитації на 2-3 курсах:

  • Сумському державному університеті;
  • Харківського національного університету радіоелектроніки;
  • Національний технічний університет м. Харків
  • Харківський  національний аерокосмічний університет ім. Жуковського;

Перелік компонентів освітньої програми