Гурток "Творчий простір"

photo 2022 06 27

Найвище завдання будь-якої творчості — знайти незвичайне в звичайному і звичайне у фантастичному.

Дідро

 

      Гурток «Творчий простір» був заснований у Конотопському індустріально-педагогічному фаховому коледжі Сум ДУ у  березні 2021 року.

Зацікавлена у оздобленні стін коледжу та прикрашанням фойє до свят виробами власноруч, керівник гуртка Чумак Нателла Юріївна зібрала дотичних до декоративно-прикладного мистецтва студентів у творчий осередок.

      За своєю сутністю творчий гурток– це специфічна спільність студентської молоді, яка ґрунтується насамперед на добровільності, спільності інтересів, спрямованості на певний вид освітньої, культурно-просвітницької, творчої іншої форми діяльності та дозвілля; середовище, де забезпечуються умови інтелектуального, культурного, творчого, духовного і фізичного розвитку молоді, реалізація їхнього творчого потенціалу в галузі позаудиторної освіти і виховання та створюються комфортні умови соціальної адаптації до умов реального життя та професійного становлення.

Головною та основною метою гуртка є розвиток творчих здібностей студентів, виховання художнього смаку та любові до мистецтва.

Вихованці гуртка «Творчий простір» завжди охоче беруть участь не тільки для оздоблення та прикрашання рідного навчального закладу , а з добрим серцем відгукуються та діляться досвідом з сусідніми закладами освіти, беруть участь у заходах направлених на патріотичне виховання.

В гуртку займаються діти різної вікової категорії; залучаються до проведення майстер-класів народні умільці та ентузіасти народної творчості.

Основний акцент у заняттях творчого гуртка зроблено на визначні дати та календарні свята, до яких вихованці гуртка завжди підходять креативно та старанно, а працівники коледжу майже щомісяця мають змогу насолоджуватись новими роботами студентів та отримувати естетичне задоволення.

Керівник гуртка Нателла Чумак випускниця відділення декоративно-прикладного мистецтва Конотопської школи мистецтв.