День працівників освіти - свято тих, хто своєю відданою працею заслужив повагу, вдячність поколінь, дозволив кожному з нас увійти в доросле життя освіченими, вихованими, ерудованими особистостями.

Саме завдячуючи вашій буденній роботі молодь долучається до тих нескінченних скарбниць науки, які допомогають знайти вірне життєве направлення, стати гідними фахівцями у своїй галузі.

Творчий гурток коледжу від щирого серця дякує вам за самовідданість, професіоналізм, допомогу, новаторство та ентузіазм у роботі.

Бажаємо вам, шановні освітяни, успіхів у трудовій діяльності, миру та злагоди, нескінченної енергії та поваги суспільства!

26 вересня 2022 року Конотопському індустріально - педагогічному фаховому коледжу Сумського державного університету виповнюється 77 років.
 
КІПТ став домівкою для великої та дружньої родини викладачів, студентів, співробітників та випускників.
 
За більш ніж сім десятиліть наш навчальний заклад довів, що здатний рухатися вперед навіть у найскладніші часи, готовий вирішувати найважчі завдання, не зупинятися на досягнутому, прямувати до нових вершин.
 
Головна цінність кожного навчального закладу - його студенти.
 
Саме тому сьогодні в стінах коледжу відбулась урочиста церемонія посвяти першокурсників у студенти.
 
На захід зібралися винуватці свята на чолі з класними керівниками, викладачі та адміністрація закладу.
 
Традиційно з привітальним словом до першокурсників звернувся директор коледжу Дмитро КОСЕНКО та передав першокурсникам символ нового навчального року - ключ Знань та студентський квиток, який є головним атрибутом студентства.
 
Студенти - першокурсники разом промовили клятву, а завідувачі відділень дали настановчі поради новачкам.
 
Але головною родзинкою посвяти став смачний куліш з пампушками, приготований за старим козацьким звичаєм та особливим рецептом.
 
Вітаємо наших першокурсників з посвятою в студенти! Бажаємо їм сил, наснаги та мирного навчального року!

Метою будь-якого творчого гуртка є навчання кожного вихованця бачити красу, яка нас оточує і сприяти її збереженню; навчити роботі у різних техніках та розвинути індивідуальні творчі здібності особистості; сприяти розвитку художнього мислення, естетичного смаку, уяви.

Але попри основну мету, обмін досвідом та майстер-класи, творчі рученята наших невтомних бджілок вже давно звикли до виготовлення подарунків у великій кількості. Але цього разу робочі місця дівчат нагадували цех по виробництву термінового замовлення.

Для наших нових друзів, для тих, хто обрав КІПТ своєю дорогою у майбутнє , творчі майстрині власноруч виробили понад 100 пам'ятних стрічок на згадку про посвяту у студенти.

Від усієї душі, дорогі першокурсники, бажаємо вам незабутніх , безтурботних та мирних студентських днів! Нехай підкорення нових вершин знань буде легким та цікавим, а ваші здібності і наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті!

У цьому році, не зважаючи на складні воєнні часи, близько 300 студентів із 12 областей України приєдналися до нашої академічної родини (абсолютний рекорд).

Вперше за останні роки контингент студентів досяг позначки більше 700 здобувачів освіти!

Із почуттям глибокої вдячності до ЗСУ та усіх тих, хто тримає наше небо і робить можливою освіту оффлайн, КІПТ оголошує усіх першокурсників 2022 офіційно СТУДЕНТАМИ!

Схоже відео

Сторінка 1 із 158