ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ  «КОНОТОПСЬКИЙ ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ» 

Відокремлений структурний підрозділ «Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж Сумського державного університету» – це інноваційний багатопрофільний заклад фахової передвищої освіти, що готує фахівців за освітньо-професійним ступенем "фаховий молодший бакалавр" за дванадцятьма спеціальностями.

Впроваджуючи в освітній процес основні ідеї сучасної освіти, фаховий коледж модернізує власну освітню діяльність згідно з новітніми вимогами.

Диплом випускника ВСП "Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж Сумського державного університету" завжди буде свідченням знаку якості, підтвердженням високої кваліфікації путівкою та найкращим стартом у майбутнє.

ДІЯЛЬНІСТЬ КОЛЕДЖУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ ТА ВНЕСОК У МАЙБУТНЮ ПЕРЕМОГУ У ВІЙНІ

Пристосування освітнього процесу до умов воєнного часу – ключове мобілізаційне завдання всієї освітньої галузі.

Image

Із перших днів війни спільнота Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ долучилася до різноманітних волонтерських ініціатив, які допомагають наблизити Перемогу України.

Перший тиждень усі оговтувалися від шоку. У місті почали організовувати блок-пости, і заклад, за прикладом Сумського державного університету, активно долучився до їх оснащення: 

-  було привезено обігрівачі, дроти, подовжувачі, теплі шкарпетки, устілки, рукавиці, паливо та скомплектовано портативні аптечки;

-  нагальною потребою стало забезпечення захисників гарячим харчуванням, а тому, маючи свою їдальню, було вирішено, за погодженням із міською владою, уже в березні систематично готувати обіди для хлопців на блок-постах;

-  колектив надав матеріально-технічну допомогу військовим формуванням ЗСУ: закуплено бензопили, інструменти, бензокоси; подаровано квадрокоптер прикордонному загону; випускники коледжу на зібрані кошти придбали і передали тепловізор військовослужбовцям;

-  у майстернях навчального закладу було здійснено ремонтні роботи військової техніки, зокрема трофейної, яка після відновлювальних робіт продовжила боронити нашу землю від російських загарбників.

Читати детальніше

Image

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

      Мрієш отримати якісну освіту та стати справжнім професіоналом своєї справи? Вступай до лав дружнього студентського братства Відокремленого структурного підрозділу "Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж Сумського державного університету"! 

      Саме у нас кожен студент має можливість отримати солідну базу знань та навичок для подальшого успішного професійного зростання. Потужний викладацький склад налаштований на те, щоб кожен наш студент чи випускник досяг значних успіхів у житті.

      Винагородою за старанність та наполегливість у навчанні стане достойна стипендія. Наші студенти отримують академічні, губернаторські та президентські стипендії.

      Після закінчення навчання кожен із вас отримає диплом європейського зразка.

      Успішно розвивай свій потенціал та досягай успіхів разом з нами!

Image
Image
Image
Image

ОСНОВНІ ПИТАННЯ АБІТУРІЄНТІВ

Які документи потрібно мати при подачі заяви:

оригінал або ксерокопію паспорта;

оригінал або копію документа про освіту;

Чотири фотокартки розміром 3х4;

копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;

документи, що дають право на пільги;

довідка про щеплення, флюорографія.

Image

РЕСУРСИ ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Image
Image
Image
Image
ПИТАННЯ, ЯКІ НАЙЧАСТІШЕ ЗАДАЮТЬ СТУДЕНТИ
Image
Яка вартість проживання у гуртожитку

На сьогоднішній день вартість проживання в гуртожитку коледжу становить 450 гривень за місяць. Для поселення потрібно внести на рахунок сумму за 1-ше півріччя, тобто, 2250 грн.

НОВИНИ

ПІДРОЗДІЛ ЗІ СПРИЯННЯ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЮ ВИПУСКНИКІВ

Image
Image
Image
Image

СЕКРЕТИ ПРОФЕСІЙНОГО УСПІХУ ВИПУСКНИКІВ

ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА

ПРАКТИЧНИЙ ПСИХОЛОГ

Image

СОЦІАЛЬНИЙ ПЕДАГОГ

Image
Image

РЕЄСТРАЦІЯ ЗА ТЕЛЕФОНОМ 097-850-01-25 

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

ministerstvo logo sumdu ZNO

EDBO