ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

    Для забезпечення безперервного процесу навчання, та з метою запобігання захворюванню COVID-19, майже всі викладачі, адмінперсонал та штатні працівники коледжу, пройшли повний курс імунізації, отримавши СOVID-сертифікати.

    Велика частка освітянського процесу припадає на вдосконалення старих методів викладання та їх модернізаці, а застосування в роботі новітніх розробок сприяє більшій доступності якісної освіти для всіх категорій населення.
   

    Та незважаючи на прийняті міри безпеки, загальний рівень захворюваності в регіоні заставляє бажати кращої ситуації. У випадку, якщо наша область потрапить у червону карантинну зону, працівниками розроблені декілька способів взаємодії зі студентами нашого коледжу в дистанційному режимі.

 

Image

ОСВІТНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ

Image
Image
Image
Image

МЕТОДИЧНА РОБОТА

Image

Одна з найважливіших складових у роботі викладача - методична робота. 

Стрімкий ріст науково-технічного прогресу сприяє всебічному розвитку освітянського процесу. І основне завдання методичного кабінету - це допомога викладачу в його професійному рості та розвитку.

 Цілісний комплекс, спрямований на допомогу як молодому викладачу, так і досвіченому педагогічному працівнику, допоможе розвитку творчій стороні педагога, зростанню професійної майстерності та підвищенню кваліфікації.

 ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ...

ЦИКЛОВІ КОМІСІЇ

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ

Одним із основних завдань методичного об'єднання класних керівників є сприяння становленню та розвитку системи виховної роботи коледжу, шляхом підвищення науково-педагогічного рівня класних керівників.

Актуальною проблемою об'єднання класних керівників є питання визначенння виховної проблеми коледжу та організації роботи творчих груп класних керівників.

Постійне дослідження поведінки та психологічного стану студентів забезпечують єдиний підхід до виховання та успішного впровадження у соціальне життя студентів коледжу

Детальніше:

Image
Image