ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ КАРАНТИНУ
Для забезпечення безперервного процесу навчання, та з метою запобігання захворюванню COVID-19, майже всі викладачі, адмінперсонал та штатні працівники коледжу, пройшли повний курс імунізації, отримавши СOVID-сертифікати.
Велика частка освітянського процесу припадає на вдосконалення старих методів викладання та їх модернізаці, а застосування в роботі новітніх розробок сприяє більшій доступності якісної освіти для всіх категорій населення.
Та незважаючи на прийняті міри безпеки, загальний рівень захворюваності в регіоні заставляє бажати кращої ситуації. У випадку, якщо наша область потрапить у червону карантинну зону, працівниками розроблені декілька способів взаємодії зі студентами нашого коледжу в дистанційному режимі.
МЕТОДИЧНА РОБОТА
Одна з найважливіших складових у роботі викладача - методична робота.
Стрімкий ріст науково-технічного прогресу сприяє всебічному розвитку освітянського процесу. І основне завдання методичного кабінету - це допомога викладачу в його професійному рості та розвитку.
Цілісний комплекс, спрямований на допомогу як молодому викладачу, так і досвіченому педагогічному працівнику, допоможе розвитку творчій стороні педагога, зростанню професійної майстерності та підвищенню кваліфікації.
МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ
Одним із основних завдань методичного об'єднання класних керівників є сприяння становленню та розвитку системи виховної роботи коледжу, шляхом підвищення науково-педагогічного рівня класних керівників.
Актуальною проблемою об'єднання класних керівників є питання визначенння виховної проблеми коледжу та організації роботи творчих груп класних керівників.
Постійне дослідження поведінки та психологічного стану студентів забезпечують єдиний підхід до виховання та успішного впровадження у соціальне життя студентів коледжу