5 та 10 червня 2024 року студентська молодь І та ІІ курсів Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ долучились до проєкту  «Підвищення обізнаності вразливої молоді щодо безпечної міграцїі та працевлаштування в умовах війни», який реалізується в Молодіжному просторі міста.
Метою даного проєкту є підвищення обізнаності учнівської та студентської молоді, щодо безпечного працевлаштування та міграції, навчити розпізнавати ризиковані пропозиції, розвивати навички асертивної відмови від ризикованих пропозицій.
Фасилітаторками навчальних ігор виступають практичний психолог Катерина Хрокало та Соціальний педагог Оксана Романюк ДПТНЗ "Конотопське вище професійне училище".
Проєкт реалізується ГО «Всеукраїнський громадський Центр «Волонтер» за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) за фінансування Державного департаменту США.
Дякую тренеркам за гру та організаторам заходу, Відділу молоді та спорту Конотопської міської, за запрошення.
На жаль, живемо та навчаємось в умовах повномасштабної війни.
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
Четвер, 11 липня 2024 05:27

ЗАПРОШЕННЯ НА НАВЧАННЯ

НОТОПСЬКИЙ ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СУМДУ (КІПТ) ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ
Можливість вступу на БЮДЖЕТНУ форму навчання без НМТ на основі тільки СПІВБЕСІДИ
Не прогав свій шанс на якісну освіту в КОНОТОПІ 
Багато років поспіль у КОНОТОПСЬКОМУ ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ СумДУ (КІПТі) успішно функціонують підготовчі курси, на яких абітурієнтів готують до складання вступних іспитів (співбесіди) та навчання в коледжі. Випускники 9-их класів під пильним наглядом викладачів коледжу вдосконалюють та поглиблюють свої знання з предметів.
Сьогодні, 5 липня 2024 р. наприкінці курсів усі учасники написали підсумкову контрольну роботу і вийшли на фінальний етап підготовчих курсів – отримання додаткових балів до рейтингу. Головна мета діяльності підготовчих курсів спрямована на те, щоб за порівняно короткий період підняти рівень знань слухачів, надати їм можливість оволодіти новими знаннями та практичними навичками, систематизувати вже набуті, розвинути свої здібності та отримати віру в себе.
Колектив коледжу й слухачі курсів доклали всіх зусиль, аби досягти максимальних результатів на цьому етапі навчання.
Тепер вступникам залишилося зосередитися, використати весь свій потенціал і успішно пройти співбесіду.
НАШІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ:
Щиро дякуємо батькам та слухачам курсів за співпрацю, бажаємо великої удачі, бути впевненими у власних силах, досягти бажаного результату. Зичимо правильно обрати свою майбутню професію та чекаємо в стінах КОНОТОПСЬКОГО ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ СУМДУ (КІПТУ).
КІПТ - ЦЕ ЯКІСНА ОСВІТА В КОНОТОПІ
Понеділок, 01 липня 2024 10:15

ЗАХИСТ ДИПЛОМНИХ ПРОЕКТІВ

З 27 по 28 червня 2024 р. у Конотопському індустріально-педагогічному фаховому коледжі СумДУ у здобувачів освіти спеціальності 274 «Автомобільний транспорт» відбувся захист дипломних проєктів у змішаному форматі. Дипломні проєкти, представлені студентами, були присвячені актуальним темам та виконані на належному рівні, що підтверджує інноваційний зміст освітнього процесу в коледжі. Під час захисту доповіді студентів супроводжувались презентаційними матеріалами, в яких відображалися: тема, завдання, актуальність та розробка дипломного проєкту, що надавало матеріалам дослідження наочності та дозволяло оцінити рівень підготовки кожного доповідача. Студенти впевнено відповідали на запитання екзаменаційної комісії і за результатами захисту отримали позитивні оцінки.
Колектив циклової комісії транспортних дисциплін вітає випускників групи 941 з успішним захистом диплома і бажає щоб набуті знання та студентський досвід допомогли вибрати вірний і перспективний подальший шлях в житті!
У переддень літніх канікул студентська молодь Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ в супроводі викладача фізичного виховання, Руслана КОЦАРА, та інженернера з охорони праці, Сергія ФЕДЬКА, долучились до інформаційно-просвітницькому заходу "Порятунок на воді", який відбувся на озері Кандибино за ініціативи Конотопської організації Товариства Червоного Хреста України, у співпраці з Конотопською рятувально-водолазною службою, Конотопським управлінням ДСНС України в Сумській області та кінологічним центром національної поліції.
Захід спрямований на інформування населення безпеці на воді та підвищення рівня обізнаності з порятунку людини при утопленні.
В умовах сьогодення дані навчання я надзвичайно важливими та актуальними.
28 червня 2024 року в КОНОТОПСЬКОМУ ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ СУМДУ (КІПТі) відбулись урочистості з нагоди вручення дипломів фаховим молодшим бакалаврам.
Цього року диплом фахового молодшого бакалавра отримали 233 випускники, з них 16 з відзнакою.
Попри війну, наша дружня КІПТІВСЬКА родина зібралася разом, щоб привітати своїх випускників.
Наші випускники - це покоління, яке змінила війна.
Незважаючи на усі перешкоди, вони продемонстрували, що є справжніми українцями, є прикладом молоді, що може досягти успіху навіть у найскладніші часи.
Нове покоління фахівців прийшли привітати батьки, рідні, а також викладачі, які йшли поруч усі роки професійного зростання.
Відкрив церемонію вручення дипломів директор коледжу Дмитро КОСЕНКО. Він привітав випускників, наголосив на тому, що пишається кожним, адже вони пройшли не простий шлях випробувань, побажав впевнено крокувати до поставленої мети, здобуваючи нові вершини.
Випускники КІПТУ отримали дипломи на адресу молодих фахівців від адміністрації, класних керівників та батьків лунали напутні слова з побажанням ніколи не втрачати терпіння і амбіцій, зберігати енергію і кожен день примножувати її, вірити в себе і свої сили.
Були відзначені іменними грамотами та подяками кращі випускники коледжу
Отець Степан своїм вітальним словом звернувся до випускників, благословив на щасливе доросле життя та окропив святою водою винуватців церемонії.
За доброю традицією адміністрація коледжу розподілили святковий коровай між всіма випускниками.
Наші випускники відмовилися від святкування та зібрали частину коштів (понад 11 000 грн) на антидрони для бійців 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені Івана Виговського.
Чарівними голосами присутніх дивували наші випускниці, Юлія ТЕРТИЧНА та Євгенія ХРОКАЛО.
Дорогі наші випускники! Вітаємо Вас з успішним завершенням ще одного важливого етапу у Вашому житті! Нехай Ваше життя після закінчення навчання в КІПТі буде ще яскравішим!
І нехай доля і Вищі сили допоможуть Вам здійснити найсміливіші мрії під мирним українським небом! Повірте, доля дуже щира до тих, хто наполегливо йде до своєї мети! Саме вашому поколінню доведеться відбудовувати нашу нову, переможну Україну! Пам'ятайте, що можливість навчатися та отримати сьогодні дипломи ви отримали завдяки незламній силі Збройних сил України.
ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ, НАШІ ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ!!!
СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЗСУ!
Вчорашній студент КІПТу , а сьогодні - випускник, дипломований фахівець із чималим багажем практичного досвіду, чуйним відношення до світу та кожної особистості. Це все учасники волонтерського центру "Добробут".
Від щирого серця вітаю кожного з вас з новим етапом у вашому житті, бажаю впевнено крокувати до своєї мети, не втрачати віру в добро та невпинно творити його.
Шановні волонтери, із гордістю приймайте виклики долі, будуйте своє світле майбутнє та прагніть до вершин. Ніколи не втрачайте свою індивідуальність, наполегливість та цілеспрямованість.
Нехай отриманий досвід волонтерської діяльності в стінах ВСП "Конотопський індустріально педагогічний фаховий коледж Сум ДУ" буде рушійною силою до розвитку та самовдосконалення.
Творіть і надалі добрі справи, працюйте на благо суспільства та в своє задоволення.
У ДОБРУ ПУТЬ, ВИПУСКНИКИ-ВОЛОНТЕРИ
28 червня для здобувачів спеціальності «Соціальна робота» Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу була проведена підсумкова конференція для захисту звітів з навчальної ознайомчої практики.
Практика відбувалась з метою ознайомлення здобувачів освіти з мережею установ, закладів та організацій, що надають соціальні послуги в Конотопській громаді та набуття первинної психологічної адаптації до здійснення фахової діяльності за обраною спеціальністю.
Практика відбувалась у два етапи:
1) екскурсійний, що передбачав відвідування і знайомство з багатьма закладами, установами, організаціями, що здійснюють соціальну роботу в Конотопській територіальній громаді та надають соціальні послуги
2) практичний, що передбачав закріплення невеликої групи студентів за однією з установ і відвідування її протягом кількох днів задля ознайомлення з робочими процесами діяльності установи/організації.
На другому етапі здобувачі освіти мали можливість:
  • Спостерігати за проведенням індивідуальних та групових занять з дітьми в Центрі комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю та БФ «Серця любові»;
  • Вивчати особливості надання соціальних послуг соціальними працівниками Конотопської міської організації Товариства Червоного Хреста України, знайомились з особливостями планування роботи по відвідуванню підопічних;
  • Спостерігати за первинним прийомом громадян, що шукають роботу у Конотопській філії Сумського обласного центру зайнятості та веденням прийому у телефонному режимі з громадянами, що вже стоять на обліку, як безробітні;
  • Вивчати особливості практичної діяльності у Територіальному центрі соціального обслуговування Конотопської міської ради.
Під час конференції студенти:
  • поділилися враженнями від відвідування установ та закладів,
  • розповіли одногрупникам про ті робочі моменти, які їм пощастило спостерігати під час закріплення за конкретною установою, закладом чи організацією,
  • висловили свої побажання щодо вдосконалення на майбутнє формату проведення даного виду практики.
В цілому враження від проходження практики були позитивними, а побажання будуть враховані при редагуванні програми практики на наступний навчальний рік. Наразі вже з’явилися бажаючі стати волонтерами у відвіданих установах та організаціях.
Щиро вдячні керівникам та працівникам закладів, що стали базою практики для студентів, за доброзичливе і уважне ставлення до здобувачів освіти та готовність ділитися з майбутніми фахівцями соціальної роботи власним професійним досвідом.
П'ятниця, 28 червня 2024 07:31

ТЕСТУВАННЯ ESP NBSP ВІД JUNIOR ACHIEVEMENT UKRAINE

Тестування ESP від Junior Achievement Ukraine !
Здобувачі освіти ВСП Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ отримали Entrepreneurial Skills Pass (ESP) - "Сертифікат підприємницьких компетенцій"
Це міжнародна кваліфікаційна ініціатива, за результатами якої учасники підтверджують успішне засвоєння підприємницьких навичок.
Вітаємо:
Тріфан Марію
Деревянко Миколу
Руденко Дар'ю
Барабаш Анну
Головацьку Катерину
Підлубну Валерію
Лапоног Анастасію
Єзерську Анну
Москаленко Анастасію
Харченко Дар'ю
Вовкулу Марію
Чумак Анастасію
Горлач Юлію
з доступом до додаткових можливостей, що пропонує бізнес, провідні державні установи та міжнародні організації по всій Європі.
Сторінка 1 із 301