Понеділок, 08 квітня 2024 10:39

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ В КОНОТОПСЬКОМУ ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ СУМ ДУ

8 квітні 2024р. в коледжі проведено настановчу конференцію з переддипломної практики для здобувачів освіти четвертого курсу спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія». Завідувач навчально-виробничою практикою Сергій ОЛІЙНИК ознайомив присутніх з базами практик, з правами та обов’язками практикантів, керівників практики від коледжу та підприємства-бази практики, з термінами практики.
Керівник практики від закладу освіти, викладач фахових дисциплін Катерина САВЧЕНКО донесла інформацію, щодо мети практики, обсягу звіту та змісту індивідуальних завдань.
Переддипломна практика є завершальним етапом підготовки фахових молодших бакалаврів. Під час проходження практики здобувач освіти повинен творчо застосовуючи теоретичні знання, набуті під час навчання. Мета переддипломної практики полягає в поглибленні професійних знань студентів, формуванні необхідних для майбутньої професійної діяльності умінь, навичок, особистих якостей.