Вівторок, 15 листопада 2022 08:43

Настановча конференція перед виходом на технологічну практику

24 жовтня 2022 року, перед виходом студентів 4 курсу спеціальності Автомобільний транспорт на технологічну практику, була проведена настановча конференція в якій взяли участь: завідувач навчально-виробничою практикою Олійник С.М., керівник практики, майстер виробничого навчання Петренко В.М., представник Ради роботодавців Гризун Сергій Федорович – інженер-механік ТОВ Вітчизна та студенти групи. На конференції була розглянута програма практики, надані методичні рекомендації щодо оформлення звіту з практики, проведено інструктаж з техніки безпеки. Попередньо, на засіданні циклової комісії транспортних дисциплін, за присутності представника роботодавців були обговорені бази практик, зокрема їх можливість забезпечити виконання програми технологічної практики.