Вівторок, 07 березня 2023 06:26

ПРАКТИКА – ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ ОСВІТИ!

Традиційно, на завершальному етапі навчання, студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» проходять технологічну практику на підприємстві. Цього року ВСП «КІПФК СумДУ» уклав угоди з різними суб’єктами господарювання. Серед них: ТОВ «Мотордеталь-Конотоп», ПрАТ»Конотопський хлібокомбінат», ТОВ «АГРО-ПОЛІС», Кролевецький маслозавод ОПМК «ТОВ Славія», СТОВ «Надія», ПП «АПФ Україна» та інші. Під час проходження практики студенти більш детально ознайомилися з напрямками діяльності кожного підприємства, проблемами і перспективами розвитку. Студенти навчилися застосовувати набуті під час навчання теоретичні знання в практиці вирішення питань по економічному та фінансовому забезпеченню діяльності підприємств Щиро вдячні всім керівникам місць проходження практики за надану студентам можливість здобувати якісні практичні вміння та навички.