ЧЕРГОВІ ЗАНЯТТЯ ГУРТКА

Чергові заняття гуртка «Творчий простір» були присвячені таким цікавим темам, як «Пірогафія» та «Креативне використання фольги на заняттях творчості». Пірографія або малювання вогнем, так можна назвати відому нам ще зі школи техніку випалювання по дереву. Існує стереотип, що найдавніший спосіб декорування виробів, підходить за своїм характером більш для чоловіків, аніж для жінок. Але в креативному світі нашого гуртка існують винятки. Молоді майстрині гуртка Дарина Юрченко та Дана Понирко швидко стерли гендерні кордони та хвацько взялися до справи, отримали задоволення від політу фантазії та натхнення, створюючи перші шедеври з декоративного випалювання. Вже вкотре у творчій майстерні гуртка, при створенні поробок використовується незвичний матеріал. Цього разу, на заняттях творчості спробували креативно використати та пофантазувати із знайомою всім фольгою. Зазвичай, необхідний у господарстві, кулінарії матеріал став чудовою основою для створення картин та поробок. Свої сили у новій для гуртківців техніці спробували Анастасія Зайцева та Анна Гармаш. Приємно спостерігати, що дівчата не тільки опанували нові техніки, а й проявили свої здібності у VІ Всеукраїнському відкритому двотуровому дистанційному конкурсі-виставці декоративно-прикладного мистецтва «Слобожанські візерунки», організованому за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної (військової) адміністрації, Комунального закладу «Лозівський фаховий вищий коледж мистецтв», де представили свої роботи у категорії «Аматори та учні». Тож вітаємо учасників Гармаш Анну з роботою «Квітки пам’яті» та Юрченко Дарину «Магія троянди». Бажаємо і надалі проявляти свій творчий потенціал та із впевненістю крокувати вперед!