ЗАНЯТТЯ НА ВИРОБНИЦТВІ

Зі студентами спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» проведено заняття в умовах виробництва з дисципліни «Санітарно-технічне обладнання будівель» за темою «Тепло генеруючі установки». Здобувачі освіти ознайомились із обладнанням котельні КП «Теплогарант», яке продемонстрував майстер дільниці Юрій ЯРМАК, який, доречі, також є випускником нашого коледжу. Студенти з цікавістю оглянули газовий та твердопаливний котли водяних систем опалення, прослухали інформацію про принцип їх роботи, про додаткове обладнання для заміру тиску та для очищення і зниження жорсткості води. Такі заняття дозволяють здобувачам освіти отримати якісні знання на підкріплення теоретичних. Викладачі циклової комісії будівельних дисциплін висловлюють подяку Ярмаку Ю. за змістовну та цікаву екскурсію.