КІПТяни НАВЧАЮТЬСЯ ПРОЄКТНОМУ МЕНЕДЖМЕНТУ

26-27 квітня 2024 року студентки Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ Анна МАТВЄЄНКО (група 721 спеціальність "Інженерія програмного забезпечення""Інженерія програмного забезпечення") та Альона СКОБЕНКО (група 821 спеціальність "Соціальна робота"), а також викладачка коледжу Марина СИВЕЦЬ взяли участь у тренінгу «Проєктний менеджмент та написання проектів», який є частиною реалізації проєкту «Підтримка стабілізації та відновлення постраждалих від війни громад (прифронтових зон, районів, в які повертаються і які приймають ВПО)».
Тренерами проєкту стали: Віктор БОБИРЕНКО, експерт ГО «Бюро аналізу політики», та Алла ФЕДОРИНА, заслужена журналістка України, медіа-експертка Інституту демократії імені Пилипа Орлика, доцентка Сумського державного університету.
Учасниці тренінгу від ВСП КІПФК СумДУ є активістками коледжу, зокрема Альона СКОБЕНКО та Анна МАТВЄЄНКО є членами Студентької ради коледжу та членкинями Молодіжної ради при Конотопській міській раді, а Марина СИВЕЦЬ вже має досвід очолення ініціативної групи з реалізації проєктів, що були реалізовані в рамках міської програми «Молодь» (Арт-терапевтичний простір "КРИЛА" та Тренінг "Будь собою!").
Під час тренінгу «Проєктний менеджмент та написання проектів» його учасники(-ниці), серед яких були працівники виконавчого комітету Конотопської міської ради, управління соціального захисту населення, управління економіки та управління освіти, викладачі місцевих навчальних закладів загальної середньої та фахової передвищої освіти, студенти, представники місцевих громадських організацій:
?розглянули всі складові проєктної заявки до грантодавців;
?вправлялися у формулюванні мети, завдань та кроків з реалізації проєкту;
?дізналися про тонкощі формування бюджету проєкту;
?набули досвіду плідної командної роботи.
Участь у тренінгу надихнула учасників(-иць) на формування ініціативних груп для подальшого написання проєктних заявок для участі у конкурсі проєктів.
Щиро дякуємо Відділу у справах молоді та спорту Конотопської міської ради за запрошення до участі в подібних проєктах та можливість таким чином долучатися до процесів творення спільноти територіальної громади, що дбає про її розвиток.
Проєкт «Підтримка стабілізації та відновлення постраждалих від війни громад (прифронтових зон, районів, в які повертаються і які приймають ВПО)» реалізується Програмою розвитку ООН в Україні (UNDP Ukraine) за фінансової підтримки Уряду Королівства Нідерландів.