"УКРАЇНСЬКА ВЕСНА"

Весна - це про красу. Це час, коли хочеться відкрити щось незвичне та цікаве. В гуртку «Творчий простір» також відбулось перезавантаження, яке дало свої результати. Застосовуючи техніку паперового торцювання та створивши декоративну композицію жіночого віночка, студентка ВСП "Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж СумДУ" Тріфан Марія, з одноіменною назвою «Марічкіна краса» здобула чергову перемогу у Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Українська весна». Приймай найщиріші вітання з перемогою та побажання сміливо крокувати вперед! Нехай весна наповнює радістю, надією та надихає на найкращі кроки !!! Пишаємося твоїми перемогами та радіємо, що коледж поповнюється такою талановитою молоддю!