ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З РАДІОПЕЛЕНГАЦІЇ

4-7 квітня 2024р. у м.Бережани Тернопільської області, відбувся Чемпіонат
України серед дорослих, юніорів та юнаків зі спортивної радіопеленгації, в якому взяли участь студенти Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ, Михайло САМОЙЛЕНКО спеціальність "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка " і Єгор ЯЦЕНКО спеціальність "Інженерія програмного забезпечення"
Вітаємо Михайла САМОЙЛЕНКА, який у складі команди Сумської обл. вікової категорії Ч-19 став ЧЕМПІОНОМ України у вправі спринт та класичній дистанції у діапазоні 144 МГц, СРІБНИМИ призерами стали у вправі радіоорієнтування!
Вітаємо Єгора ЯЦЕНКА, який у віковій категорії Ч-16 став ЧЕМПІОНОМ України у вправі класика 144 МГц, у вправі радіоорієнтування, у класичній дистанції 3,5 МГц!
Наша молодь неймовірно наполеглива у тренуваннях, завдяки чому має високі здобутки у спорті!
Дякуємо ЗБРОЙНИМ СИЛАМ України за можливість тренуватись та змагатись!!!
Тримаємо спортивний фронт!