ЕКСКУРСІЯ НА ХЛІБОКОМБІНАТ

З метою ознайомлення з обладнанням та особливостями виробництва хлібобулочних виробів і технологічних процесів, 15 квітня для здобувачів освіти 3 та 4 курсів Відокремленого структурного підрозділу "Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж СумДУ» спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» у супроводі викладача спец.дисциплін Івана Хайлука було проведено екскурсію на ПрАТ "КОНОТОПСЬКИЙ ХЛІБОКОМБІНАТ". Екскурсія розпочалася з ознайомлення студентів з асортиментом продукції та повним циклом виробництва хлібобулочних виробів від замішування тіста до пакування готової продукції. Екскурсія дала можливість студентам поглибити та закріпити теоретичні знання з професійних дисциплін та ознайомитись з майбутнім місцем роботи.