ЗУСТРІЧ З ПОТЕНЦІЙНИМИ РОБОТОДАВЦЯМИ.

З метою перегляду та внесення пропозицій щодо змісту освітньо-професійної програми «Професійна освіта. Будівництво» та програми технологічної практики, члени циклової комісії будівельних, електротехнічних та зварювальних дисциплін зустрілися зі здобувачами освіти випускної групи Юхимчуком Романом та Веретельниковою Марією. Адже хто, як не студенти, що поєднують навчання з роботою за будівельним фахом, можуть надати доречні рекомендації. Юхимчук Роман включений до проектної робочої групи з перегляду ОПП та має власну будівельну фірму, що займається ремонтно-будівельними роботами. Студенти продемонстрували зразки своєї роботи. З фірмою було підписано Угоду про співпрацю.
При зустрічі обсудили зміст освітньо-професійної програми «Професійна освіта. Будівництво» та зауважили, що в програмі в достатньому обсязі та в логічній послідовності викладаються фахові будівельні дисципліни, а вивчення предметів психолого-педагогічного циклу допомагає у комунікації з колегами та підлеглими.