ТРЕНІНГ "СПЕКТР ГРОМАДСЬКОЇ УЧАСТІ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА"

9 квітня 2024 року студентки-активістки Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ Анастасія МОСКАЛЕНКО та Дар’я ХАРЧЕНКО спеціальність "Підприємництво та торгівля" долучились до відкритої зустрічі-обговорення «Спектр громадської участі: теорія і практика».
Під час тренінгу дізналися, як можна впливати на життя твого міста, навчилися, як спілкуватися з владою та добиватися потрібних змін.
Тренінг провів Олександр Глазов - експерт з громадської участі, який вже багато років допомагає людям зробити свої міста кращими.
Проєкт «Соціальна згуртованість задля сталого розвитку: залучення мешканців Конотопської громади до процесів стратегічного планування» впроваджується ГО «Центр розвитку та співпраці громад» у межах грантового конкурсу.