ТИЖДЕНЬ ГЕОГРАФІЇ В КОЛЕДЖІ

Мета проведення тижня географії в коледжі може бути різноманітною і залежить від конкретних цілей та завдань, які перед собою ставить навчальний заклад.
Популяризація географічної науки серед студентів та викладачів: Тиждень географії може бути чудовою можливістю познайомити студентів з різноманітними аспектами географії, включаючи фізичну, економічну, соціальну та політичну географію. Це може сприяти підвищенню інтересу до предмета та стимулювати подальше вивчення географії.
Проведення освітніх заходів та воркшопів: Тиждень географії може включати лекції, семінари, майстер-класи та інші форми активного навчання, спрямовані на розширення знань студентів у галузі географії.
Залучення досягнень сучасної географії: В рамках тижня географії можна представити досягнення сучасної науки у галузі географії, включаючи нові технології, дослідження та вирішення актуальних глобальних проблем.
Підтримка студентської активності: Тиждень географії може стати часом для активної участі студентів у різних конкурсах, виставках, дебатах та інших заходах, які сприяють розвитку їхніх навичок та знань у галузі географії.
Отже, мета проведення тижня географії може варіюватися від підвищення інтересу до предмета до активної підтримки навчально-наукових досягнень у галузі географії. В групi 511/611 викладач географii Калинкiна С.I. провела виховна годину с географii на тему УКРАIНА в геополiтичному вимiрi. В группах 111,911,611,511,611,811,711,821 провели вiкторину День ЕВРОПИ. Студенти активно взяли участь в заходах,переглянули вiдеo "Геополiтична параноя".