ПОКАЗОВЕ ЗАНЯТТЯ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

9 квітня 2024 року викладачем першої категорії Володимиром ДРОНІКОМ було проведено показове заняття для здобувачів освіти спеціальності "Автомобільний транспорт " на тему: "Футбол. Удари головою по м'ячу, що летить. Навчальний норматив - ведення м'яча".
Під час заняття студенти закріпили технічні навички ведення м'яча, удари по м'ячу головою, як в атаці, так і в захисті.
Протягом заняття спостерігалась інтенсивна рухова активність здобувачів освіти. Основні елементи були закріплені під час навчальної гри.
Залучення студентської молоді до систематичних занять фізичними вправами та спортом підвищують їхню рухову активність, що позитивно впливає на інтелектуальні й фізичні якості особистості, тобто забезпечує гармонійний розвиток.
РУХ - ЦЕ ЗДОРОВ'Я, А ЗДОРОВ'Я - ЦЕ ЖИТТЯ!