СКЛАД КОМАНДИ ДЛЯ УЧАСТІ В SERVICE MASTER JUNIOR 2024 UA

За результатами Відбіркового етапу конкурсу SERVICE MASTER JUNIOR 2024 UA учасники Національного етапу від Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж СумДУ (КІПТ)  є:
Дмитро Шкуропадський
Іван Пономарьов
Дмитро Редька
SMJ познайомилось із складом команди, та задали наступні питання:
Що для вас означає бути учасником Національного етапу SMJ 2024 UA
Редька Дмитро відповів:
- Брати участь у цьому конкурсі означає для мене спробувати свої сили у знанні профільних предметів, перевірити свій професіоналізм і звичайно перемогти.
На запитання: "Переможець Національного етапу SMJ це ...?" Пономарьов Іван дав наступну відповідь:
- Зацікавлена особа в саморозвитку, та досягненні цілій яка формує майбутнє та вибудовую статусність спроможність до реалій і зацікавленості. Еродований, комунікабельний, цілеспрямований з великим бажанням до своєї справи.
А Шкуропадський Дмитро бачить себе після перемоги в SMJ і закінчення навчання готовим, мотивованим перемогою для реалізації поставлених задач.

Хлопці, усі студенти та викладачі коледжу бажають вам перемоги!