«CYBERDAY–2024 З ПРОГРАМОЮ АКАДЕМІЙ CISCO»

Здобувачі освіти ВСП «Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж СумДУ» взяли участь у заходах до Всесвітнього дня безпечного Інтернету «CyberDay–2024 з Програмою академій Cisco», які тривали з 15 лютого до кінця березня. Студенти отримували завдання на сторінці заходу та відповідні повідомлення на електронну адресу. Переможці та призери відзначені дипломами та грамотами.
Вітаємо переможців, призерів та учасників зі здобутими нагородами!
Матвєєнко Анна, Антіпенко Кірілл, Бойко Дмитро – І місце у квізі «Кібербуліг – погляд психолога»;
Малиновська Валерія – І місце у конкурсі "Ласкаво просимо до Skills for All".
За умови успішного виконання хоча б одного із завдань заходу (конкурсів, вікторин та опанування запропонованих курсів тощо) не пізніше 24 березня 2024 року сертифікати отримали переможці та такі студенти:
Дудка Тетяна, Єзерська Анна, Коваленко Антон, Козін Євген, Коцур Владислав, Левенець Назар, Огородник Андрій, Озол Вікторія, Пугач Богдан, Стеценко Дар’я, Тітенко Даніїл.
Заходи проводилися під егідою Національного центру аерокосмічної освіти молоді імені О.М.Макарова, Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, Фахового коледжу ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.
Мета заходів - поширення ідей безпечного та позитивного користування сучасними цифровими технологіями.