УЧАСТЬ У КОНКУРСІ "РОЗУМФЕСТ"

Популяризація різних видів та жанрів мистецтва серед студентської молоді, їх участь у різноманітних конкурсах вже давно стала чудовою традицією демонстрації свої талантів та вмінь. Цього разу невтомні та талановиті вихованці гуртка «Творчий простір» мали змогу проявити себе в історичному конкурсі, організатором якого став Національний заповідник «Гетьманська столиця» , що був присвячений 296-ій річниці з дня народження гетьмана Кирила Розумовського, 385-ій річниці з дня народження І. Мазепи, 355-ій річниці проголошення Батурина гетьманською резиденцією. Конкурс «РОЗУМфест» проходив за 3 номінаціями, в одній з яких взяли участь 4 студентки нашого навчального закладу: Тріфан Марія «Булава», Стеценко Дар’я «Лист до Мотрі», Заярна Валерія «Кістень», Зайцева Анастасія «Замкова щілина». Приємним бонусом для учасників стала новина про те, що після підведення підсумків конкурсу, роботи передаються до наукового архіву, а роботи переможців – до фондової колекції Національного заповідника «Гетьманська столиця».
Від щирого серця вітаємо Стеценко Дар’ю із зайнятим ІІІ місцем з роботою «Лист до Мотрі».
Дякуємо організаторам конкурсу за формування у дітей творчої культури, популяризацію історичної спадщини, підтримку талановитої молоді та чудові брендовані подарунки і цінний для художників дарунок- першу створену українську патріотичну розмальовку художника Юрія Журавля, з якою можна не лише вправлятись в мистецтві колорування, а й вивчати українську історію і видатних українських діячів.