ОНЛАЙН-ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ'ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ МАТЕМАТИКИ

03.04.2024 року відбулося онлайн-засідання обласного методичного об’єднання викладачів математики. Викладачі коледжу: Ірина Дубовик, Лариса Харламова, Наталія Майстренко та Ірина Рябченко прийняли активну участь в обговоренні актуальних питань, які стосуються організації ефективного навчального процесу у коледжах області.
Розглянуті питання:
1. Програми-помічники викладача
2. Сучасні виклики для вивчення математики. Переваги та недоліки дистанційного навчання
3. Калейдоскоп ідей. Позаурочний захід
4. Оновлення роботи з обдарованою молоддю, олімпіадного руху. Обговорення змін до Положення про олімпіаду з математики. Створення архіву задач.
В ході роботи об’єднання були напрацьовані рішення, які будуть запроваджені в нашому коледжі та сприятимуть покращенню якості навчально-виховного процесу.