МАЙСТЕР-КЛАСИ ВІД "МАЙДАНЧИКА НЕЗЛАМНОСТІ"

В рамках реалізації проєкту юнацько-молодіжного клубу «Майданчики незламності», з метою сприяння духовному, фізичному, розумовому, національно-патріотичному розвитку молоді, в тому числі дітей воїнів ЗСУ, сиріт, внутрішньо переміщених, дітей із сімей, що опинилися у складних життєвих ситуаціях, 2 квітня на базі Молодіжного простору відбулися розважальні заходи з 4 модулів для цікавого дозвілля студентської молоді міста, включаючи майстер-клас по виготовленню патріотичних поробок для ЗСУ. Активна молодь нашого навчального закладу під керівництвом керівника гуртка «Творчий простір» Нателли Чумак з величезним задоволенням відвідали захід та приєдналися до дружнього виготовлення патріотичних поробок для захисників та взяли участь у блоках ігор і тематичних бесідах. Дякуємо організаторам за змістовне та корисне дозвілля для нашої молоді!