ТАБІР ПІДПРИЄМНИЦТВА ВІД JUNIOR ACHIEVEMENT UKRAINE

Дві студентські команди у складі одинадцяти фінансистів та економістів ВСП Конотопського індустріально- педагогічного фахового коледжу СУМДУ 29 березня 2024 р. у Києві взяли участь у Таборі Підприємництва в рамках проєкту "Відновлення через соціальне підприємництво".
Під час заходу здобувачі послухали лекцію "Як запустити успішний стартап" від керівника інновацій та технологій в Advantage Ukraine, EIT Community Officer in Ukraine, ментора Techstars - Ігоря Маркевича та долучилися до освітньо-інноваційної гри "RealСтартапер", де мали можливість за три години пройти усі етапи життєвого циклу стартапу.
Гра є повноцінним симулятором запуску стартапу. Виконуючи різні ролі, здобувачі освіти проходять весь шлях від ідеї до виходу на ринок та пізнають зсередини механізм стартап- акселератору і залучення інвестицій.
Гра має на меті допомогти студентам оцінити власну ідею не лише з точки зору розробників, а й інвесторів та клієнтів.
На завершення події учасники отримали сертифікати за участь.
Дякуємо Junior Achievement Ukraine за теплий прийом та за співпрацю.