ДРУГИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ ВЕБІНАР "ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ СУЧАСНИХ ФІЛЬТРІВ MANN-FILTER"

29.03.2024 року студенти спеціальностей «Автомобільний транспорт» та “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка” ВСП "Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж СумДУ" взяли участь у другому національному технічному вебінарі "Особливості конструкції сучасних фільтрів MANN-FILTER» який був організований SMJ 2024 UA та партнером конкурсу компанією MANN+HUMMEL . Під час заходу студенти виявили неабияку цікавість та уважно дослуховувались до порад та досвіду від професіоналів практиків.
Висвітлені питання в ході цікавого та корисного вебінару в подальшому сприятимуть ефективному доповненню та поєднанню теоретичних знань та практичної підготовки студентів, зокрема і підвищенню кваліфікації викладачів спеціальності «Автомобільний транспорт»