НАВЧАЛИСЯ ФІНАНСОВІЙ ГРАМОТНОСТІ

29 березня 2024 року студенти Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ, Анна ЄЗЕРСЬКА та Дар’я ДЕМИДОВА, спеціальність "Фінанси, банківська справа та страхування" долучились до захоплюючої гри з фінансової грамотності «Життєвий капітал», яку провели в Молодіжному просторі Анастасія Загородня, начальниця інвестиційного відділу Управління економіки Конотопської міської ради, та Наталія Кузьминчук, координаторка проєктів Міжрегіональний інститут розвитку громад.
Під час гри учасники прокачали фінансове мислення, навчилися швидше реагувати на можливості, що приходять, і, взагалі, бачити ці можливості, розрізняти «хороші» і «погані» кредити, прожили ситуації фінансових невдач у грі, побачили свою фінансову поведінку з різних боків.
Студентська молодь в дружній атмосфері провели час та отримали корисні знання від фахівців своєї справи.