ОНЛАЙН КОНФЕРЕНЦІЯ FORUM CTO + SMJ 2024

Напередодні відбіркового етапу SERVICE MASTER JUNIOR 2024, 25 березня у форматі онлайн проходила конференція FORUM CTO + SMJ 2024. Всеукраїнський спеціалізований конкурс професійної майстерності серед здобувачів освіти зібрав у своєму колі 65 викладачів та 686 здобувачів освіти з 39 навчальних закладів, серед яких виявили інтерес до участі і студенти ВСП «Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж Сумського державного університету». Протягом конференції висвітлювалися теми впровадження в навчання ефективних інноваційних методів, інтерактивних програм; розглядалися питання активізації інтересу потенційних роботодавців у співпраці з молодими кадрами та шляхи мотивування молоді на постійний ріст і розвиток в сфері автопослуг. Щиро вдячні організаторам за цікаву та змістовну зустріч , мотивування молоді на всебічний розвиток індивідуальних і командних навичок, вдосконалення та впровадження в освітній процес передових рішень міжнародної практики.