УЧАСТЬ У ВЕБІНАРІ "АЛХІМІКИ ЯКИМ ВДАЛОСЯ АБО ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКИХ ФАЛЬШИВОМОНЕТНИКІВ"

В рамках тижня циклової комісії фінансово-економічних дисциплін студенти Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" долучилися до заходів фінансової обізнаності від НБУ присвячених "Global Money Week-2024" і мали можливість взяти участь у вебінарі "Алхіміки яким вдалося або історія українських фальшивомонетників". Андрій Бойко-Гагарін, доктор історичних наук, зацікавив студентів цікавими фактами пошуку філософського каменю, який здатен перетворити будь-що на золото та про покарання за фальсифікацію грошей. Здобувачі освіти дізналися багато нової та цікавої інформації.