МІЖНАРОДНА ЕКОНОМІЧНА ОЛІМПІАДА 2023-24

Здобувачі освіти ВСП «Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ» І та ІІ курсів спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» і «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» з 22 січня по 28 січня 2024 року взяли участь у першому національному етапі Міжнародної економічної олімпіади 2023-2024, яка була організована Центром Бендукідзе у партнерстві з EFI та за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національного Банку України, Київської школи економіки, Студії онлайн освіти EdEra і Української академії лідерства.
Економічна Олімпіада – це про економічне мислення.
Цьогоріч 9440 учнів з 550 навчальних закладів випробували свої економічні знання!
Ми маємо результат!
Аліна Петруша (викладач І.Рябченко) та Валерія Підлубна (викладач Л.Бащук) пройшли до Регіонального етапу Економічної Олімпіади 2023-2024рр.