УЧАСТЬ В VI МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

14 березня 2024 року студентка 3 курсу 731 групи спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», Тетяна ШАДОРІНА, взяла участь у VI Міжнародній науково-практичній конференції з економічних та гуманітарних питань в Державному вищому навчальному закладі «Український державний хіміко-технологічний університет». На конференції від українських і зарубіжних вчених прозвучали велика кількість цікавих і оригінальних доповідей за напрямами: сучасного маркетингу, менеджменту, фінансів, комунікації, стратегічної логістики, інформаційних і правових аспектів розвитку підприємництва, культурологічного та філологічного коворкінгу, трансферу освітніх технологій та інновацій.
Тетяна на конференції виступила з доповіддю на тему: «Цифрові загрози в інтернет-банкінгу», де досліджувала питання інтернет-шахрайства та безпечності банківських паролей. Зазначена тема є актуальною, а поглиблене її вивчення почалося з циклу заходів з платіжної безпеки, проведених у коледжі за матеріалами Національного Банку України. Окрім цього, студентка додатково опанувала курс «Цифрова безпека на персональному рівні» на платформі Prometheus.
Бажаємо Тетяні нових визначних здобутків у навчанні, науці й творчості!