КІБЕРГРАМ

Сучасні цифрові технології не тільки полегшують щоденне існування, але разом з тим несуть чимало небезпек. Здавалося, що основні правила банківської безпеки відомі всім, але ж ні! Періодично у ЗМІ з’являється інформація про ошуканого довірливого громадянина. Тож започаткована освітня програма Національного банку України та навчальні матеріали були дуже доречними та цікавими для проведення виховних заходів у всіх закладах освіти України. Ми раді, що студенти коледжу долучилися до освітніх заходів від НБУ з платіжної безпеки до Дня безпезпечного інтернету, що засвідчує отриманий сертифікат. Окрім цього, студенти підтвердили свої навички, пройшовши тестування на національній онлайн-платформі Дія. Освіта, отримавши відповідний сертифікат – Кіберграм.