ОЛІМПІАДА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

В рамках тижня циклової комісії філологічних дисциплін було проведено олімпіаду з англійської мови серед студентів І-ІІ курсів нашого навчального закладу. З почуттям щирого задоволення від проведення цього заходу ділимось з вами результатами:
  • І місце – Бойко Дмитро (711 група)
  • ІІ місце – Малиновська Валерія (721 група) та Тітенко Даніїл (711 група)
  • ІІІ місце – Козін Євген (711 група)
(Керівник Ірина Кравченко)
ВІТАЄМО!
Олімпіаду організувала та провела Людмила Шокот за підтримки колег Ірини Кравченко та Лариси Семеняки.
Дякуємо нашій молоді за те, що вони дають нам віру в наше майбутнє! Своїми небайдужістю, натхненням, умотивованістю та жагою до знань вони демонструють, що нам є заради чого і кого працювати. А для вчителя найважливіше – бачити реалізацію своїх зусиль у досягненнях своїх учнів! З такими учнями, як наші, відповідально, заявляємо: є у нас майбутнє, точно Є!
З вдячністю до учасників олімпіади та її переможців викладачі іноземної мови циклової комісії філологічних дисциплін.