«ФРАЗЕОЛОГІЧНА ГОЙДАЛКА»

Традиційно в Міжнародний день рідної мови прогресивна молодь Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу під керівництвом викладача української мови Тетяни Василець пропонує містянам поринути в чарівний світ лексикології. Цього разу говорили про фразеологізми (ідіоми, фраземи, фразеологічні одиниці, фразеологічні звороти, крилаті вислови), які використовують з різною метою: для надання висловлюванню образності, емоційності, експресивності; створення відтінку іронії, жарту, насмішки, сарказму тощо; відтворення найтонших нюансів значення, характеристики предмета, явища, ситуації.
Щира вдячність землякам за активність (особливо тим, хто не відмовився сфотографуватись) та студентам-першокурсникам, а саме: Іллі Сафроняку, Дмитру Бойку, Дарині Юрченко, Дмитру Кущенку, Нікіті Кушнірову, Катерині Пугачовій, Даніїлу Титенку, Анастасії Зайцевій, Даніїлу Олефіренку, Володимиру Шкурку, Олександрі Черненко за участь у заході.
Любімо, шануймо й бережімо рідну мову – запоруку існування народу!

Галерея зображень