"КУЛЬТУРА МОВЛЕННЯ ФАХІВЦЯ"

У рамках Тижня комісії філологічних дисциплін та з нагоди Міжнародного дня рідної мови викладач коледжу Семеняка Л.І. провела тематичний захід – бесіду «Мова і мовлення. Культура мовлення фахівця». Студентам 332 групи було запропоновано ознайомитись із поняттями «мова», «мовлення», «культура», «культура мови», «культура мовлення». Перше враження про людину-фахівця має становити не лише одяг, а й мовлення, яке є наслідком знання мови – цілого механізму, частини якого працюють злагоджено і пов’язані між собою. Дуже важливо знати основні ознаки культури мовлення: нормативність, адекватність, естетичність, точність, логічність, доречність, багатство, виразність, чистота, правильна робота мовленнєвого апарату.