ГЕРОЯМ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

20 лютого 2024 року , з метою прищеплення любові до Батьківщини, виховання патріотичної свідомості, розвитку бажання стати гідними громадянами України, викладач вищої категорії Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ Малащук Григорій, провів виховну онлайн-зустріч зі студентами 121 групи « Професійна освіта. Будівництво», присвячену подіям лютого 2014 року: Героям Небесної Сотні.
Здобувачі освіти ознайомились з історичним та суспільним значенням Революції гідності, короткими життєписами деяких Героїв Небесної Сотні, розкрили суть подвигу Небесної Сотні, вшанували героїзм українських захисників і тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України.