ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КВІЗУ «КІБЕРБУЛІНГ – ПОГЛЯД ПСИХОЛОГА»

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ - серед них студенти спеціальності "Інженерія програмного забезпечення" відокремленого структурного підрозділу "Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж Сумського державного університету", які отримали 100 балів зі 100 можливих:
  •  Антіпенко Кірілл,
  •  Бойко Дмитро,
  •  Матвєєнко Анна.
15 лютого 2024 року, з нагоди Всесвітнього дня безпечного Інтернету, відбувся вебінар «CYBER DAY – 2024 З ПРОГРАМОЮ АКАДЕМІЙ CISCO», який є початком низки заходів щодо поширення ідей безпечного та позитивного користування сучасними цифровими технологіями.
Зареєстровано 648 учасників. Незважаючи на те, що лунали сирени, було 297 підключень із різних областей України.
До уваги учасників вебінару було надано цікаву та пізнавальну інформацію:
- «Кібербулінг – погляд психолога: що? де? чому?»
- «Аналіз кіберзагроз 2023 та постквантовий криптоперіод»
Слухачі заходу взяли участь у квізі «Кібербулінг – погляд психолога» (160 учасників).
Конкурс триває з 15 лютого – 10 березня.
Учасники «Cyber Day – 2024 з Програмою академій Cisco» отримали всі матеріали заходу в аккаунтах академій Cisco: навчання, інтелектуальний квест «Стати кібергероєм», матеріали онлайн вікторини, які будуть змінюватися постійно з 15 лютого – 10 березня. Учасники отримають сертифікати за умови успішного виконання хоча б одного із завдань заходу (конкурсів, вікторин, опанування запропонованих курсів тощо) не пізніше 10 березня 2024 року, а переможці – дипломи та заохочення.
Підсумки заходу буде підведено 15 березня та оголошено на сторінці «Cyber Day – 2024 з Програмою академій Cisco» та в соціальних мережах.
Наполегливо продовжуємо працювати. Всім успіхів!

Джерело: https://education.unaec.dp.ua/news/17_02_2024.htm