БУЛІНГ ТА КІБЕРБУЛІНГ: СПОСОБИ РОЗПІЗНАННЯ І ЗАХИСТ ЛЮДИНИ

З метою підвищення усвідомленості студентів спеціальності "Інженерія програмного забезпечення" про проблеми булінгу та кібербулінгу, а також вивчення способів розпізнавання, запобігання і захисту від цих форм насильства, у 721 групі відбулася година онлайн спілкування на тему "Булінг та кібербулінг: способи розпізнання і захист людини". Кібербулінг - це форма булінгу або цифрового насильства, яка відбувається в Інтернеті або через технологічні засоби комунікації. Було зроблено аналіз можливих ситуацій вчинення злочинів, обговорено способи запобігання булінгу та кібербулінгу, захисту від них, підтримки тих, хто став жертвою злочину, усвідомлення толерантного ставлення до різних людей та уникнення будь-якої форми насильства, важливості створення безпечного і доброзичливого середовища для всіх людей. Студенти долучилися до якісної підготовки протидії та попередженню булінгу та кібербулінгу в закладах освіти. найбільш наполегливі підтвердили свою компетентність сертифікацією на освітній онлайн платформі https://prometheus.org.ua/.