МАЙДАНЧИК «ЗМОЖЕМО»

Фінансова грамотність є надзвичайно важливою навичкою, яка допомагає кожному з нас ефективно управляти своїми фінансами, зберігати та примножувати їх.
02 лютого 2024 року в межах реалізації проєкту «Майданчик підтримки родин військовослужбовців «Зможемо» відбулася цікава подія – заняття з фінансової грамотності із застосуванням гри-симулятора «Життєвий капітал». Модераторкою цього заходу була Анастасія ЗАГОРОДНЯ, начальник інвестиційного відділу управління економіки Конотопської міської ради.
До гри долучилися здобувачі освіти ВСП Конотопського індустріально- педагогічного фахового коледжу СумДУ І та ІІ курсів спеціальностей "Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок", "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність": Шатохіна Діана, Бочкун Анжела, Демидова Дар'я, Петренко Кіріл .
Гра-симулятор «Життєвий капітал» – це:
як забезпечити «фінансову подушку безпеки» і використовувати кредити з користю;
що потрібно знати для примноження капіталу і створення «пасивного доходу» для майбутніх поколінь;
тренування підприємницького мислення;
вміння домовлятися, проявляти лідерські здібності;
здатність брати на себе відповідальність за реалізацію цілей.
Під час гри, гравці купували цінні папери, нерухомість, малий або великий бізнес. У грі змодельовані всі життєві ситуації. Народження дітей, спадок, проблеми зі здоров'ям, звільнення, день народження колег, домашні вихованці, інфляція і т.д.
Щиро дякуємо Анастасії ЗАГОРОДНІЙ за нові враження, цінні поради, корисні знання.