ОВОЛОДІННЯ ПРАКТИЧНИМИ НАВИЧКАМИ - ШЛЯХОМ ПРОХОДЖЕННЯ НАВЧАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ

Студентська молодь ВСП "Конотопського індустріально педагогічного фахового коледжу Сум ДУ ", впродовж тижня опановувала практичні навички в процесі практичної діяльності, що слугує ефективним інструментом для професійного розвитку та навчання.
Майбутні працівники соціальної сфери під керівництвом викладача фахових дисциплін Олени ЛОБУРЦОВОЇ з 29.01.2024 по 2.02.2024 опановували шляхи роботи з військовослужбовцями та їх сім'ями, особливості нарахування та виплати соціальних допомог різним категоріям громадян, процедуру соціального інспектування, прийом і реєстрацію вхідної і вихідної документації, а також вивчали архівну справу та інші напрями роботи закладу.
Цьогоріч, як і декілька років поспіль базою практики виступило Управління соціального захисту населення при Конотопської міської ради, за що велика подяка адміністрації закладу та працівникам, які змістовно, цікаво та практично ділилися своїми знаннями з практикантами.
КІПТяни вдячні ЗСУ за можливість навчатися та доземно вклоняємося нашим Захисникам.