МОЛОДЬ І БІЗНЕС: ДОСВІД ЄС ТА УКРАЇНИ

Грудень 2023-січень 2024 студенти ВСП "Конотопського індустріально- педагогічного фахового коледжу" Марія Тріфан (611гр.) і Анна Барабаш (521гр.) провели з зимовою Бізнес-школою «Молодь і бізнес: досвід ЄС та України» в онлайн форматі.
Здобувачі освіти дізналися про основні цінності ведення бізнесу в ЄС та Україні від досвідчених українських підприємців, отримали практичні знання для майбутньої професії, в тому числі з розроблення власних бізнес-проєктів
Організаторами та модераторами заходу були виконавці модуля Жана Моне Богдан Ковальов, Олександр Кубатко і Владислав Півень, викладачі та дослідники кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Сумського державного університету.